所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Wirewound |
| Resistance Value | 200 Ohm |
| Tolerance | 5 % |
| Power Rating | 2/5 W |
| Product Diameter | 2.79 mm |
| Product Length | 7.92 mm |
| Temperature Coefficient | ±20 ppm/°C |
| Case Style | Molded |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Resistance (Ohms) | 200 |
| Features | Pulse Withstanding |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Size / Dimension | 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm) |
| Power (Watts) | 0.4W |
| Composition | Wirewound |
| Package/Case | Axial |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话