所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Industry Aliases | X-10GW22 |
| Subcategory | Switch Snap Action |
| Lead Time | 56 Days |
| Current Rating | 10A (DC) |
| Operating Force, Torque | 220gf |
| Electrical Life | * |
| Termination Style | Solder Lug |
| Operating Temperature | * |
| Mechanical Life | * |
| Differential Travel | * |
| Overtravel | * |
| Standard Package | 1 |
| Pretravel | * |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Position | * |
| Circuit | SPDT |
| Voltage Rating - DC | 30V |
| Ingress Protection | * |
| Features | * |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Packaging | * |
| Actuator Type | Lever, Roller |
| Release Force | * |
| Other Names | X10GW22 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Product Category | Basic / Snap Action Switches |
| Mounting | Panel |
| Contact Form | SPDT |
| Voltage Rating DC | 250 V |
| Operating Force | 2.2 N |
| Series | X |
| Actuator | Roller Lever |
| Part # Aliases | X10GW22NC |
| RoHS | RoHS Compliant |
| SubCategory | Snap-Action Switch |
| MainCategory | Switches |
咨询QQ
热线电话