所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Features | Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 95 |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Date Format | YY-MM-DD-dd |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Voltage - Supply, Battery | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Time Format | HH:MM:SS:hh (12/24 hr) |
| Interface | I²C, 2-Wire Serial |
| Type | Clock/Calendar |
| Package/Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
咨询QQ
热线电话