所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Insertion Loss | 0.1dB |
| Coupling Factor | 30.4dB |
| Supplier Device Package | SMD |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Applications | DCS, LTE, PCS, WCDMA |
| Power - Max | 200W |
| Standard Package | 2,000 |
| Frequency | 1.4GHz ~ 2.7GHz |
| Return Loss | 24.9dB |
| Coupler Type | Standard |
| Package/Case | 2520 (6450 Metric) |
| Other Names | 1173-1111-1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product | Directional Couplers |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 95 C |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Frequency Range | 1400 MHz to 2700 MHz |
| Package / Case | 6.35 mm x 5.08 mm |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话