所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Maximum Load Voltage | 200VDC |
| Maximum Load Current | 1A |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 80 |
| Mounting | Through Hole/Plug-In |
| Module Type | Output Module |
| Output Type | DC |
| Terminal Type | PC Pins/Screw Terminal |
| Typical Input Voltage | 5VDC |
| Agency Approvals | CE/CSA/UL |
| Input Type | DC |
| I/O Isolation Voltage | 4000Vrms |
| Minimum Operating Temperature | -30 |
| Minimum Input Voltage | 4VDC |
| Maximum Input Current | 27mA |
| Maximum Input Voltage | 7.5VDC |
| Minimum Load Voltage | 5VDC |
| Technology | Solid State |
| Subcategory | I/O Module |
| Lead Time | 70 Days |
| Style | X4 |
| Features | Hold Down Screw, Fused, Status LED(s) |
| Color | Red |
| Standard Package | 1 |
| Current - Input | 27mA |
| Voltage - Output | 3 ~ 60VDC (24VDC Nom) |
| Current - Output | 0.01 ~ 3A |
| Turn On Time | 0.05ms |
| Turn Off Time | 0.10ms |
| Type | DC |
| Voltage - Input | 5VDC (4 ~ 7.5VDC) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话