所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Series | * |
| Standard Package | 1 |
| Operating Supply Voltage | 6 V to 30 V |
| Description/Function | ConnectPort X4 - ZigBee to Ethernet & cellular (3G/4G HSPA+ / 3G EVDO - Gobi) |
| Product | ZigBee to Ethernet & Cellular Gateways |
| Flash | 16 MB |
| Dimensions | 133.3 mm x 85 mm x 25.4 mm |
| RAM | 32 MB |
| Frequency | 800/850/900/1700/1900/2100/2400 MHz |
| Interface Type | Ethernet, Serial, USB, Zigbee |
| Tradename | ConnectPort |
| Data Rate | 10 Mbps, 100 Mbps |
| Security | Yes |
| Maximum Operating Temperature | + 75 C |
| Minimum Operating Temperature | - 30 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话