所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC |
| Number of Supervisors | 1 |
| Minimum Reset Threshold Voltage | 4.25 V |
| Maximum Reset Active Time | 280 ms |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Watchdog Timer | No |
| Maximum Supply Current | 5000 uA |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Output Driver | Active High |
| Monitored Voltage | 4.5 to 5.5 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Unit Pack | 2500 |
| MOQ | 2500 |
| Reset | Active High |
| Voltage - Threshold | 4.38V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Reset Timeout | 100 ms Minimum |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | X5328 |
| Brand | Intersil |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话