所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| On-Chip RAM | 8.375MB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | DSP+ARM® |
| Clock Rate | 1.2GHz DSP, 1.4GHz ARM® |
| Standard Package | 21 |
| Voltage - I/O | 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V |
| Supplier Device Package | 1517-FCBGA (40x40) |
| Packaging | Tray |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Package / Case | 1517-BBGA, FCBGA |
| Interface | EBI/EMI, Ethernet, DMA, I²C, Serial RapidIO, SPI, UART/USART, USB 3.0 |
| Voltage - Core | Variable |
| Non-Volatile Memory | ROM (384 kB) |
| RoHS | No |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话