所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC N |
| Control Interface | Serial (3-Wire) |
| Number of Positions | 32 |
| Number of Pot per Package | 1 |
| Resistance Value | 50 kOhm |
| Taper Type | Linear |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Unit Pack | 2500 |
| MOQ | 2500 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Taps | 32 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Resistance (Ohms) | 50k |
| Temperature Coefficient | ±300 ppm/°C Typical |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Interface | 3-Wire Serial (Chip Select, Increment, Up/Down) |
| Number of Circuits | 1 |
| Other Names | X9313USZT1-ND |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | * |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Number of POTs | Single |
| Wiper Memory | Non Volatile |
| Supply Current | 1 mA |
| Resistance | 50 KOhms |
| Taps per POT | 32 |
| Digital Interface | Serial (3-Wire) |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | SOIC-8 Narrow |
| Supply Voltage - Min | 4.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Supply Type | Single |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Operating Supply Current | 1 mA |
| Brand | Intersil |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Taper | Linear |
| Length | 5 mm (Max) |
| Height | 1.5 mm (Max) |
咨询QQ
热线电话