所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 1.5mA |
| Number of Channels | 3 |
| Standard Package | 75 |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Type | Laser Diode Controller (Fiber Optic) |
咨询QQ
热线电话