所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 44PLCC |
| Type | Parallel|Serial |
| Density | 4 Mb |
| Organization | 512Kx8 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Supplier Device Package | 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Packaging | Tube |
| Memory Size | 4Mb |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Programmable Type | In System Programmable |
| Package / Case | 44-LCC (J-Lead) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Access Time | 10 ns |
| Dimensions | 16.66 x 16.66 x 3.68mm |
| Height | 3.68mm |
| Interface Type | Parallel, Serial |
| Length | 16.66mm |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 V |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Organisation | 512K x 8 bit |
| Package Type | PLCC |
| Pin Count | 44 |
| Width | 16.66mm |
| 封装类型 | PLCC |
| 最高工作温度 | +85 °C |
| 组织 | 512K x 8 位 |
| 存储器大小 | 4Mbit |
| 高度 | 3.68mm |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 接口类型 | 并行、串行 |
| 宽度 | 16.66mm |
| 存取时间 | 10 ns |
| 引脚数目 | 44 |
| 长度 | 16.66mm |
| 最小工作电源电压 | 3 V |
| 尺寸 | 16.66 x 16.66 x 3.68mm |
| 最大工作电源电压 | 3.6 V |
咨询QQ
热线电话