所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Features | Low Power Consumption |
| Supplier Device Package | 6-QFN-0601 (2x2) |
| Output Type | Digital, Open Drain |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 6mA |
| Voltage - Supply | 2.4 V ~ 5.5 V |
| Sensing Range | ±4mT Trip, ±1mT Release |
| Standard Package | 3,000 |
| Current - Output (Max) | 40mA |
| Type | Omnipolar Switch |
| Package/Case | 6-UDFN Exposed Pad |
| Package / Case | 6-UDFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话