所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Voltage - Threshold | 0.8V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | SOT-25 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Standard Package | 3,000 |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package/Case | SC-74A, SOT-753 |
咨询QQ
热线电话