所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Tubing |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Color | Black |
| Minimum Shrink Temperature | + 70 C |
| Recovered Diameter | 5.59 mm |
| Length | 4 ft |
| Inside Diameter | 19.05 mm |
| Shrink Ratio | 3:1 |
| Chemical Resistant | Yes |
| Maximum Temperature | + 110 C |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 110 C |
| Series | XFFR |
| Part # Aliases | CB5435-000 |
| Features | Flame Retardant, Fluid Resistant |
| Shrink Temperature | 70°C |
| Inner Diameter - Recovered | 0.220" (5.6mm) |
| Shrinkage Ratio | 3 to 1 |
| Other Names | CB5435-000 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Recovered Wall Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Standard Package | 20 |
| Inner Diameter - Supplied | 0.750" (19.0mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| I.D. Supplied - Metric | :19.05mm |
| I.D. Supplied - Imperial | :0.749" |
| I.D. Recovered Max - Metric | :5.59mm |
| I.D. Recovered Max - Imperial | :0.220" |
| Shrink Tubing / Boot Material | :PO (Polyolefin) |
| Shrink Tubing / Boot Colour | :Black |
| Total Length - Metric | :1.2m |
| Total Length - Imperial | :3.94ft |
| Accessory Type | :Heat Shrink Tubing |
| Body Material | :Polyolefin |
| Cable Diameter Max | :19mm |
| Cable Diameter Min | :5.59mm |
| Colour | :Black |
| Fully Shrunk Diameter | :5.59mm |
| I.D. Max Recovered | :5.59mm |
| I.D. Supplied | :19.05mm |
| Internal Diameter | :19.05mm |
| Length (Imperial) | :3.94ft |
| Operating Temperature Max | :110°C |
| Operating Temperature Min | :-55°C |
| Reel Length (Imperial) | :3ft |
| Reel Length (Metric) | :1.2m |
| Shrink Type | :Heat |
| Unshrunk Diameter | :19.05mm |
| Wall Thickness | :2.03mm |
| Weight (kg) | 0.07 |
| Tariff No. | 85469090 |
咨询QQ
热线电话