所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Supercapacitors / Ultracapacitors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Capacitance | 0.07 Farad |
| Voltage Rating | 3.3 V |
| Operating Temperature Range | - 25 C to + 70 C |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Dimensions | 4.8 mm Dia. x 1.4 mm L x 1.4 mm H |
| Capacitance - uF | 70000 uF |
| Case Diameter | 4.8 mm |
| Case Height | 1.4 mm |
| Case Length | 1.4 mm |
| Packaging | Reel |
| Product | Supercapacitors |
| Series | XH-H |
| Factory Pack Quantity | 3600 |
| Life | End of Life: Scheduled for obsolescence and will be discontinued by the manufacturer. |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 3,600 |
咨询QQ
热线电话