所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| メーカ | Vishay |
| 製品カテゴリ | 標準クロック発振器 |
| RoHS | RoHS 認証 |
| 製品 | XO |
| パッケージ/ケース | DIP-14 |
| 周波数 | 1 MHz |
| 周波数安定性 | 100 PPM |
| 供給電圧 | 5 V |
| 負荷容量 | 30 pF |
| 末端様式 | Radial |
| 最低動作温度 | 0 C |
| 最高動作温度 | + 70 C |
| 寸法 | 12.9 mm W x 20.4 mm L |
| パッケージ化 | Bulk |
| シリーズ | XO53 |
| 取り付け様式 | Through Hole |
| 工場パックの数量 | 25 |
| 供給電圧 - 最大 | 5.5 V |
| 供給電圧 - 最小 | 4.5 V |
| Life | 製造中止 |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| Standard Package Name | Metal DIP |
| Frequency Aging | ±5 (1st) |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Standard Frequency | 1 |
| Type | Crystal Oscillator |
| Frequency Stability | ±100 |
| Packaging | Bulk |
| Output Level | TTL |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Symmetry | 60 |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Supplier Package | Metal DIP |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Pin Count | 4 |
| Lead Shape | Through Hole |
咨询QQ
热线电话