所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Bulb Size | :- |
| LED Colour | :Neutral White |
| Viewing Angle | :110° |
| LED Mounting | :SMD |
| CCT | :4500K |
| Forward Current @ Test | :350mA |
| Forward Current If Max | :350mA |
| Forward Voltage @ Test | :3.4V |
| Luminous Flux @ Test | :73.9lm |
| Series | :XPC |
| Weight (kg) | 0.002 |
| Tariff No. | 85414010 |
咨询QQ
热线电话