所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Supplier Package | SMD |
| Standard Package Name | SMD |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Series Resistance | 150 |
| Package Height | 0.65 |
| Load Capacitance | 6 |
| Frequency Stability | ±40 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Standard Frequency | 27 |
| Frequency Aging | ±5 |
| Package Width | 1.6 |
| Mounting | Surface Mount |
| PCB | 4 |
| Package Length | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -30 |
| Frequency Tolerance | ±30 |
| Type | Crystal Resonator |
| Pin Count | 4 |
| Lead Shape | No Lead |
| Unit Pack | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Subcategory | Crystals |
| Lead Time | 70 Days |
| Frequency Stability | ±40ppm |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Capacitance | 6pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 150 Ohm |
| Height | 0.028" (0.70mm) |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Frequency | 27MHz |
| Standard Package | 3,000 |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) |
| Other Names | 490-5580-2 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 2 x 1.6 x 0.7mm |
| Length | 2mm |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Minimum Operating Temperature | -30 °C |
| Package Type | SMD |
| Width | 1.6mm |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Product Category | Resonators |
| Operating Temperature Range | - 30 C to + 85 C |
| Series | XRCGB |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Tolerance | 30 PPM |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Resonant Impedance | :150ohm |
| Oscillator Mounting | :SMD |
| No. of Pins | :4 |
| Operating Temperature Min | :-30°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Crystal Case Type | :2mm x 1.6mm |
| Drive Level | :300µW |
| Weight (kg) | 0.000007 |
| Tariff No. | 85489090 |
咨询QQ
热线电话