所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Typical Operating Supply Voltage | 1.8 |
| Standard Package Name | BGA |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Data Rate | 2.048Mbps |
| Number of Transceivers | 8 |
| Package Height | 1.8(Max) |
| Power Supply Type | Analog |
| Screening Level | Industrial |
| Standard Framing Format | E1|J1|T1 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 1.89 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Package Width | 35.2(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Supplier Package | BGA |
| Package Length | 35.2(Max) |
| PCB | 420 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.71 |
| Pin Count | 420 |
| Lead Shape | Ball |
| Function | * |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 40 |
| Supplier Device Package | 420-PBGA |
| Includes | * |
| Packaging | Tray |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Package / Case | 420-BBGA |
| Power (Watts) | * |
| Number of Circuits | * |
| rohs | Contains lead / RoHS Compliant |
| Dimensions | 35.2 x 35.2 x 1.80mm |
| Height | 1.80mm |
| Length | 35.2mm |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Package Type | PBGA |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Width | 35.2mm |
| Product | Framer |
| Product Category | Network Controller & Processor ICs |
| Part # Aliases | XRT86VL38IB-F |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Data Rate | 2.048 Mbps |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Frame Format support | E1/J1/T1 |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 1.8 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 1.71 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 1.89 V |
| 收发器数目 | 8 |
| 典型工作电源电压 | 3.3 V |
| Board Level Components | Y |
| 最高数据速率 | 2048kbps |
| 最高工作温度 | +85 °C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 高度 | 1.8mm |
| 电源类型 | 单 |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 宽度 | 35.2mm |
| 封装类型 | PBGA |
| 引脚数目 | 420 |
| 标准帧格式 | E1,J1,T1 |
| 长度 | 35.2mm |
| 尺寸 | 35.2 x 35.2 x 1.80mm |
咨询QQ
热线电话