所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Network Controller & Processor ICs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Framer |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | PBGA-420 |
| Packaging | Tray |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Supply Voltage - Max | 3.3 V |
| Typical Operating Supply Voltage | 1.8 |
| Standard Package Name | BGA |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Data Rate | 2.048Mbps |
| Number of Transceivers | 8 |
| Power Supply Type | Analog |
| Standard Framing Format | E1|J1|T1 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 1.89 |
| Supplier Package | BGA |
| Screening Level | Industrial |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.71 |
| Pin Count | 420 |
| Lead Shape | Ball |
| Function | * |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 40 |
| Supplier Device Package | 420-PBGA |
| Includes | * |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Power (Watts) | * |
| Number of Circuits | * |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话