所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Network Controller & Processor ICs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Framer |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | PQFP-64 |
| Supplier Package | PQFP |
| Standard Package Name | QFP |
| Typical Single Supply Voltage | 3.3 |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Data Rate | 622.08Mbps |
| Minimum Single Supply Voltage | 3.135 |
| Power Supply Type | Single |
| Protocols Supported | SDH|SONET |
| Number of Receivers | 1 |
| Maximum Supply Current | 270 |
| Number of Transmitters | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Type | SONET/SDH Transceiver |
| Pin Count | 64 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Main Purpose | Ethernet, SONET/SDH |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Supplier Device Package | 64-PQFP (10x10) |
| Packaging | Tray |
| Frequency - Max | 622.08MHz |
| Voltage - Supply | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Standard Package | 160 |
| Output | LVCMOS, LVPECL, LVTTL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| PLL | Yes |
| Input | LVCMOS, LVPECL, LVTTL |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 64-FQFP |
| rohs | Contains lead / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话