所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Supplier Package | PQFP |
| Standard Package Name | QFP |
| Typical Single Supply Voltage | 3.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Data Rate | 622.08Mbps |
| Minimum Single Supply Voltage | 3.135 |
| Power Supply Type | Single |
| Protocols Supported | SDH|SONET |
| Number of Receivers | 1 |
| Maximum Supply Current | 270 |
| Number of Transmitters | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Type | SONET/SDH Transceiver |
| Pin Count | 64 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Main Purpose | Ethernet, SONET/SDH |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Supplier Device Package | 64-PQFP (10x10) |
| Packaging | Tray |
| Frequency - Max | 622.08MHz |
| Voltage - Supply | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Standard Package | 1 |
| Output | LVCMOS, LVPECL, LVTTL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| PLL | Yes |
| Input | LVCMOS, LVPECL, LVTTL |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 64-FQFP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product | Framer |
| Product Category | Network Controller & Processor ICs |
| Number of Transceivers | 1 |
| Data Rate | 622.08 Mbps, 155.52 Mbps |
| Supply Current - Max | 240 mA, 270 mA |
| Supply Voltage - Max | 3.465 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | PQFP-64 |
| Supply Voltage - Min | 3.135 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Dual Supply Voltage (Typ) | Not Required V |
| Screening Level | Industrial |
| Power Supply Requirement | Single |
| Dual Supply Voltage (Min) | Not Required V |
| Rad Hardened | No |
| Dual Supply Voltage (Max) | Not Required V |
| Package Type | PQFP |
| Supply Current | 270 mA |
| Supply Voltage Min | :3.135V |
| Supply Voltage Max | :3.465V |
| No. of Pins | :64 |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :- |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| RF IC Case Style | :QFP |
| Supply Voltage Range | :3.135V to 3.465V |
| Transmitting Current | :242mA |
| Weight (kg) | 0.00167 |
| Tariff No. | 85423245 |
咨询QQ
热线电话