所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Industry Aliases | 785901551638 |
| Subcategory | Not Specified |
| Lead Time | 14 Days |
| Frequency | :300kHz |
| Sensitivity | :- |
| Beam Divergence | :6° |
| Operating Temperature Min | :-20°C |
| Operating Temperature Max | :65°C |
| SVHC | :Lead titanium zirconium oxide (20-Jun-2013) |
| Operating Temperature Range | :-20°C to +65°C |
| Sensing Range | :51mm to 508mm |
| Supply Voltage Range | :12V DC to 24V DC |
| Weight (kg) | 0.044 |
| Tariff No. | 85365080 |
咨询QQ
热线电话