所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 0.203 → 8 m |
| Diameter | 30 mm |
| Housing Material | Plastic |
| IP Rating | IP65 |
| Length | 106mm |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Output Type | Analogue |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Supply Voltage | 15 → 24 V dc |
| Switching Current | 20 mA |
| Terminal Type | 4-Pin M12 Connector |
| Thread Size | M30 x 1.5 |
| Transducer Frequency | 75kHz |
咨询QQ
热线电话