所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Industry Aliases | 3389110197235 |
| Subcategory | Cables |
| Lead Time | 14 Days |
| bending radius | Minimum 3 x external diameter |
| environmental characteristic | Mineral resistant at 90 °CSoluble resistant at 90 °CSynthetic oils at 90 °CWithout siliconeWithout unmoulding agent |
| ambient air temperature for operation | -35...90 °C |
| accessory / separate part type | Cable |
| [Ue] rated operational voltage | 300 V |
| product weight | 2.22 kg |
| material | PvR (PVC/NBR) sheath |
| accessory colour | Mat black |
| tensile strength | 10...35 N/mm ² |
| [Ui] rated insulation voltage | 2000 V NF C 32-201-1 |
| flame retardance | Class C2 NF C 32-070 |
| ambient air temperature for storage | -40...100 °C |
| wire size | 0.5 mm ² |
| total number of wires | 4 |
| wire insulation material | PVC |
| accessory / separate part designation | Bare cable |
| cable length | 50 m |
| hardness | 70 shores A +/-5 |
| accessory / separate part category | Cabling accessories |
咨询QQ
热线电话