所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Industry Aliases | 785901584810, XZCR1511064D1 |
| Subcategory | Cable Assembly |
| Lead Time | 14 Days |
| wire insulation material | PUR |
| ambient air temperature for operation | -35...90 °C (static)-5...90 °C (flexing) |
| accessory / separate part type | Jumper cable |
| [Ue] rated operational voltage | 30 V AC36 V DC |
| product weight | 0.08 kg |
| IP degree of protection | IP67 |
| male connector | M12 5 pins straight, screw-on |
| cable composition | 4 x 0.34 mm ² + 1 x 0.5 mm ² |
| ambient air temperature for storage | -35...100 °C |
| insulation resistance | >= 1000 MOhm |
| resistance across terminals | <= 5000 mOhm |
| cable outer diameter | 5.9 mm |
| [In] rated current | 4 A |
| female connector | M12 5 pins straight, screw-on |
| cable length | 1 m |
| accessory / separate part category | Cabling accessories |
咨询QQ
热线电话