所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tube |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Power Per Element | 100mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit Type | Isolated |
| Temperature Coefficient | ±2ppm/°C |
| Height | 0.180" (4.57mm) |
| Size / Dimension | 0.520" L x 0.295" W (13.21mm x 7.49mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Resistors | 4 |
| Standard Package | 250 |
| Tolerance | ±0.01% |
| Package/Case | 8-SMD, Gull Wing |
| Package / Case | 8-SMD, Gull Wing |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话