所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Reel Length (Imperial) | :16.4ft |
| Reel Length (Metric) | :5m |
| Conductor Size AWG | :24AWG |
| No. of Max Strands x Strand Size | :- |
| Jacket Colour | :Grey |
| Jacket Material | :PVC (Polyvinyl Chloride) |
| External Diameter | :6.8mm |
| Conductor Material | :Copper |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Cable Diameter Max | :6.8mm |
| Cable Protector Material | :PVC |
| Cable Type | :Unshielded |
| Colour | :Grey |
| Dielectric Strength | :500V/m |
| External Length / Height | :5m |
| Insulation Resistance | :1Gohm |
| Operating Temperature Max | :80°C |
| Resistance Max | :90mohm |
| Wire Size | :24AWG |
| Weight (kg) | 0.3 |
| Tariff No. | 85369010 |
咨询QQ
热线电话