所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Shield structure | Al-PET foil |
| Cable outside dimensions | Ø5.5mm |
| Wire type | data transmission |
| Package contents | 500m |
| Cable application | EiB/KNX |
| Multiplicity | 500 |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Core section | 0.5mm2 |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Cable features | grounding: tinned copper wire Ø0.4mm |
| Insulation colour | green |
| Core structure | solid |
| Outer insulation material | PVC |
| Number of cores | 2 |
| Core type | Cu |
咨询QQ
热线电话