所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Temp Range | -55C to 125C |
| Rad Hardened | No |
| Failure Rate | Not Required |
| Lead Diameter (nom) | 0.6 mm |
| Capacitance | 4700 pF |
| Tolerance (+ or -) | 20% |
| Temp Coeff (Dielectric) | Y5U |
| Lead Spacing (nom) | 7.5 mm |
| Mounting Style | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Type | Ceramic Disc |
| Package / Case | Not Required |
| Product Length (mm) | Not Required mm |
| Product Depth (mm) | 5 mm |
| Product Height (mm) | Not Required mm |
| Seated Plane Height | 16 mm |
| Size (mm) | 13 X 5 |
| Product Diameter (mm) | 13 mm |
咨询QQ
热线电话