所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Data Format | V.22 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 27 |
| Supplier Device Package | 28-SOIC |
| Baud Rates | 2.4k |
| Packaging | Tube |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Package / Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Factory Pack Quantity | 27 |
| Product | Modem Chip |
| Product Category | Telecom Line Management ICs |
| Series | Z0220516 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Supply Voltage - Min | 4.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Type | Single Chip |
| RoHS | No |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Operating Supply Current | 20 mA |
| Brand | ZiLOG |
| Height | 2.44 mm |
| Length | 18 mm |
| Frequency | 16 MHz |
| Interface Type | Parallel, Serial |
| Data Rate | 2.4 kb/s |
咨询QQ
热线电话