所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 44-PLCC |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 200mA |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Standard Package | 25 |
| Frequency | 6MHz |
| Type | Counter/Timer Circuit (CTC) |
| Package/Case | 44-LCC (J-Lead) |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Series | Z0853606 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | PLCC-44 |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 供应商器件封装 | 44-PLCC |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 4.75 V ~ 5.25 V |
| 封装/外壳 | 44-LCC (J-Lead) |
| 频率 | 6MHz |
| 类型 | Counter/Timer Circuit (CTC) |
| 电流 - 电源 | 200mA |
| Brand | ZiLOG |
| Height | 3.86 mm |
| Length | 16.66 mm |
咨询QQ
热线电话