Emerson Network Power Connectivity Semflex
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Style | 2.4mm to 2.4mm |
| Features | Shielded |
| Gender | Male to Male |
| Cable Type | 4.06mm OD Coaxial Cable |
| Length | 60.0" (1524.0mm) |
| 1st Connector | 2.4mm Male Plug |
| Frequency - Max | 40GHz |
| Standard Package | 1 |
| 2nd Connector | 2.4mm Male Plug |
| Impedance | 50 Ohm |
| Operating Temperature | -65°C ~ 200°C |
咨询QQ
热线电话