所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Polarity | Unidirectional |
| Clamping Voltage | 17.3 V |
| Dimensions | 3.6 mm Dia. x 6 mm L |
| Factory Pack Quantity | 200 |
| Series | Z2 |
| Termination Style | Axial |
| Packaging | Bulk |
| Mounting Style | Through Hole |
| Capacitance | 1580 pF |
| Breakdown Voltage | 12 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Channels | 1 Channel |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| Peak Surge Current | 28.9 A |
| Peak Pulse Power Dissipation | 500 W |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 125 C |
| Brand | Semitec |
| Pd - Power Dissipation | 500 W |
咨询QQ
热线电话