所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Voltage - Forward (Vf) Typ | 3.5V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Lens Style/Size | Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 |
| Color | Blue |
| Lens Type | Clear |
| Viewing Angle | 90° |
| Wavelength - Dominant | 470nm |
| Millicandela Rating | 290mcd |
| Packaging | Bulk |
| Wavelength - Peak | 470nm |
| Standard Package | 100 |
| Current - Test | 20mA |
| Height | 7.50mm |
| Other Names | Z213B290TG3929W01 |
| Package/Case | Radial |
| Package / Case | Radial |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.5V |
咨询QQ
热线电话