所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Terminations | 8 |
| Standard Package | 25 |
| Supplier Device Package | 44-PLCC |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Package / Case | 44-LCC (J-Lead) |
| Type | SCSI |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product | SCSI |
| Product Category | SCSI Interface IC |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Series | Z53C8003 |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Supply Current | 15 mA |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Supply Current | 15 mA |
| Brand | ZiLOG |
| Height | 3.86 mm |
| Length | 16.66 mm |
咨询QQ
热线电话