所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Voltage Rating V DC | :400V |
| Voltage Rating V AC | :500V |
| Fuse Current | :25A |
| Blow Characteristic | :- |
| Fuse Body Material | :- |
| Fuse Size Metric | :22mm x 50mm |
| Fuse Size Imperial | :0.87" x 1.97" |
| Series | :Class gG/gL |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Approval Bodies | :DIN, VDE |
| Body Diameter | :21.8mm |
| External Length / Height | :50mm |
| Fuse Size Code | :DII |
| Fuse Size Held | :DII |
| Fuse Type Blowing Characteristic | :General Line |
| Thread Size | :E27 |
| Weight (kg) | 0.03 |
| Tariff No. | 85361010 |
咨询QQ
热线电话