所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Filtration Size | 30µm |
| Manufacturer Series | ZFB |
| Maximum Operating Pressure | 0.5 MPa |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Pressure | -100kPa |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Typical Flow Rate | 50L/min |
| Hose connection ø | 6 |
| Operating temperature | 0...+60 °C |
| Filtration degree | 30 |
| Flow | max.20 l/min |
| 最小操作压力 | -100kPa |
| 制造商系列 | ZFB |
| 最高操作温度 | +60°C |
| 过滤面积 | 30µm |
| 典型流量 | 50L/min |
| 最低操作温度 | 0°C |
| 最大操作压力 | 0.5 MPa |
咨询QQ
热线电话