所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Bulk |
| Style | Flex Ribbon to Flex Ribbon |
| Features | Latch Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Standard Package | 50 |
| Number of Positions | 2 |
| Housing Color | White |
| Termination | Solder |
| Type | Adapter, Bridge |
| Other Names | 289-1211 |
| Product | Connectors |
| Current Rating | 5 A |
| Application | Board to Board |
| Color | White |
| Height | 4.89 mm |
| Width | 12.4 mm |
| Length | 15.5 mm |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Connector Type | Adapter, Bridge |
| Fastening Type | Latch Lock |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 颜色 | 白色 |
| 线路数目 | 2 |
| 安装类型 | 直插式 |
| 极格式 | 2 |
| 端接方法 | 嵌入式 |
| 类型 | 管接头 |
| 额定电压 | 24 V 直流 |
| 系列 | ZFS |
咨询QQ
热线电话