所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Features | Flame Retardant, Halogen Free |
| Shrink Temperature | 70°C |
| Color | Black |
| Inner Diameter - Recovered | 0.315" (8.0mm) |
| Material | Polyolefin |
| Length | 3.28' (1.00m) |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Operating Temperature | -30°C ~ 125°C |
| Recovered Wall Thickness | 0.027" (0.68mm) |
| Standard Package | 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Inner Diameter - Supplied | 0.665" (16.9mm) |
| rohs | Not applicable / RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 1 |
咨询QQ
热线电话