所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Tubing |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Color | Black |
| Minimum Shrink Temperature | + 70 C |
| Recovered Diameter | 1 mm |
| Length | 1 m |
| Inside Diameter | 2.6 mm |
| Shrink Ratio | 2:1 |
| Chemical Resistant | Yes |
| Flammability Rating | UL VW-1 |
| Maximum Temperature | + 125 C |
| Operating Temperature Range | - 30 C to + 125 C |
| Series | ZH-2 |
| Part # Aliases | E50448-000 |
| Features | Flame Retardant, Halogen Free |
| Shrink Temperature | 70°C |
| Inner Diameter - Recovered | 0.039" (1.0mm) |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Operating Temperature | -30°C ~ 125°C |
| Recovered Wall Thickness | 0.017" (0.43mm) |
| Standard Package | 1 |
| Inner Diameter - Supplied | 0.102" (2.6mm) |
| rohs | Not applicable / RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 1 |
咨询QQ
热线电话