所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Non-Heat Shrink Tubing and Sleeves |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Tubing |
| Type | Resealable, Dielectric |
| Color | Black |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Inside Diameter | 31.7 mm |
| Length | 100 ft |
| Features | Protection Against Flame |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Part # Aliases | BK005 Z4111/4 |
| Unit Weight | 8 lbs |
| Sleeving / Tubing Type | :Zipper |
| Sleeving Material | :PVC (Polyvinyl Chloride) |
| Internal Diameter | :31.7mm |
| Sleeving Colour | :Black |
| Accessory Type | :Tubing |
| Body Material | :PVC (Polyvinyl Chloride) |
| Cable Diameter Max | :104.7mm |
| Colour | :Black |
| For Use With | :Wire/Cable Bundling, Cable Jacketing Protection |
| Reel Length (Imperial) | :100ft |
| Reel Length (Metric) | :30.5m |
| Weight (kg) | 1 |
| Tariff No. | 85469090 |
咨询QQ
热线电话