所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Temp Range | -25C to 85C |
| Rad Hardened | No |
| Operating Temperature Max Deg. C | 85C |
| Type | Common Mode Filter |
| Operating Temperature Min Deg. C | -25C |
| Packaging | Bulk |
| Product Length (mm) | 5.5 mm |
| Product Depth (mm) | 9.5 mm |
| Product Height (mm) | 5.08 mm |
| DC Current | 2000 mA |
| DC Resistance | 0.12 ohm |
咨询QQ
热线电话