所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Supervisory Circuits |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Monitored Voltage | 1 V to 10 V |
| Undervoltage Threshold | 2.55 V |
| Overvoltage Threshold | 2.8 V |
| Manual Reset | Not Resettable |
| Watchdog | No Watchdog |
| Supply Voltage - Max | 10 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | TO-92-3 |
| Packaging | Bulk |
| Maximum Power Dissipation | 780 mW |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Factory Pack Quantity | 4000 |
| Supply Voltage - Min | 1 V |
| Life | Obsolete |
| Reset | Active Low |
| Voltage - Threshold | 2.68V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | TO-92-3 |
| Reset Timeout | 2.5 µs Typical Propagation Delay |
| Standard Package | 1,500 |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package/Case | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话