所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 4SOT-223 |
| Type | Voltage Monitor |
| Number of Supervisors | 1 |
| Minimum Reset Threshold Voltage | 2.55 V |
| Maximum Reset Threshold Voltage | 2.8 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 10 V |
| Watchdog Timer | No |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Maximum Power Dissipation | 2000 mW |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Typical Reset Threshold Voltage | 2.71 |
| Package Width | 3.7(Max) |
| PCB | 3 |
| Maximum Power Dissipation | 2000 |
| EU RoHS | Compliant |
| Minimum Reset Threshold Voltage | 2.55 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | SOT-223 |
| Standard Package Name | SOT-223 |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Programmability | No |
| Maximum Reset Threshold Voltage | 2.8 |
| Monitored Voltage | 1 to 10 |
| Package Length | 6.7(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1 |
| Pin Count | 4 |
| Manual Reset | No |
| Package Height | 1.65(Max) |
| Packaging | Tape and Reel |
| Tab | Tab |
| Maximum Operating Supply Voltage | 10 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Unit Pack | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Reset | Active Low |
| Voltage - Threshold | 2.68V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | SOT-223 |
| Reset Timeout | 2.5 µs Typical Propagation Delay |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Other Names | ZM331643GTR |
| Package/Case | TO-261-4, TO-261AA |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Package / Case | SOT-223-4 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product Category | Supervisory Circuits |
| Undervoltage Threshold | 2.55 V |
| Output Type | Open Collectors |
| Threshold Voltage | 1 V to 10 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Battery Backup Switching | No Backup |
| Supply Voltage - Max | 10 V |
| Supply Voltage - Min | 1 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Reset Delay Time | 2.5 us |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Watchdog | No Watchdog |
| Overvoltage Threshold | 2.8 V |
| Number of Inputs Monitored | 1 Input |
| Watchdog Timers | No Watchdog |
| Brand | Diodes Incorporated |
| Length | 6.7 mm |
| Series | ZM331643 |
| Height | 1.65 mm |
| Pd - Power Dissipation | 2000 mW |
咨询QQ
热线电话