所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | LED Light Bulbs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| LED Size | MR16 |
| Illumination Color | Warm White |
| Maximum Operating Temperature | + 40 C |
| Forward Current | 400 mA |
| Forward Voltage | 12 VAC/DC |
| Minimum Operating Temperature | - 30 C |
| Power Rating | 5 W |
| Wavelength/Color Temperature | 2700 K to 2900 K |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话