所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Bulk |
| Regulator Topology | Positive Fixed |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Regulators | 1 |
| Standard Package | 4,000 |
| Supplier Device Package | TO-92-3 |
| Voltage - Output | 2.5V |
| Current - Output | 50mA |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Voltage - Input | 4.2 V ~ 22.5 V |
咨询QQ
热线电话