所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Metal Film Resistors - Through Hole |
| Resistance | 0 Ohms |
| Power Rating | 160 mW |
| Temperature Coefficient | 100 PPM / C |
| Termination Style | Axial |
| Dimensions | 1.8 mm Dia. x 3.3 mm L |
| Packaging | Reel |
| Case Diameter | 1.8 mm |
| Case Length | 3.3 mm |
| Lead Diameter | 0.45 mm |
| Product | Metal Film Resistors Zero-Ohm |
| Series | ZOR |
| Factory Pack Quantity | 5000 |
| Type | Zero Ohm Resistors |
咨询QQ
热线电话