所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Resistance | :100kohm |
| Beta Value (K) | :3960K |
| Thermistor Case Style | :TO-46 |
| No. of Pins | :4 |
| Operating Temperature Min | :-20°C |
| Operating Temperature Max | :100°C |
| External Diameter | :5.4mm |
| External Length / Height | :2.9mm |
| Operating Temperature Range | :-20°C to +100°C |
| Weight (kg) | 0.05 |
| Tariff No. | 85411000 |
咨询QQ
热线电话