所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Regulated |
| Input Voltage | 85 to 265 V |
| Output Voltage | 0 to 10 V |
| Maximum Output Current | 80 A |
| Number of Outputs | 1 |
| Maximum Output Power | 800 W |
| Efficiency | 81 % |
| Input Frequency | 47 to 63 Hz |
| Operating Temperature | 0 to 50 °C |
| Standard Package | Bulk |
咨询QQ
热线电话